Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 24 Şub 2018, 09:15


Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 9 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Şortlu hemşireye saldıran sanık tahliye edildi
İletiTarih: 26 Ekm 2016, 20:44 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 06 Ağu 2016, 16:01
İleti: 223

Alıntı:
İstanbul'da belediye otobüsünde yolculuk yapan hemşire Ayşegül Terzi’ye şort giydiği için tekme atan ve çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan güvenlik görevlisi Abdullah Çakıroğlu ilk duruşmada tahliye oldu. 

Resim

Tekmeci Çakıroğlu ifadesinde "Hocaefendiye gittim,adı Murat. 'Sana cinler musallat olmuş' dedi. İlaç yazdı. Benim olayda şehvet duygularım kabarmadı ama istem dışı bir davranışta bulundum" diye konuştu. Olay anını anlatan hemşire Ayşegül Terzi'nin sözleri salondakileri ağlattı. Duruşmada dinlenen tanıklardan biri "Birden ayağa kalktı. Adımını atıp koridorlardaki demirden iki eliyle tutunup müştekinin suratına tekme attı. Tekmeden sonra ne olduğunu anlamadım. Şok oldum. Akrabası tanıdığı sandım. Otobüsü cenabet ettiler. Böylelerinin kafasını ezmek lazım, diye bağırdı" dedi. Bir diğer tanık duruşma salonuna alındığında hakim tanığa doğru, "Çoğu kişinin bildiğinin aksine adaleti bazen hakim savcılar da değil halk sağlar. Doğru söyleyeceğine namusun ve vicdanın üzerine yemin eder misin"dedi. 
Tekmeci saldırgan ilk duruşmada tahliye edildi Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Gökhan Karakaş/Milliyet İstanbul'da belediye otobüsünde yolculuk yapan hemşire Ayşegül Terzi’ye şort giydiği için tekme atan ve çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan güvenlik görevlisi Abdullah Çakıroğlu yargılanmaya başladı. Anadolu 40. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki ilk duruşmaya tutuklu sanık Abdullah Çakıroğlu ve avukatı, Ayşegül Terzi ile çok sayıda kadın avukat hazır bulundu. İlk ifadesinde hakimin "Bir sağlık kuruluşunda tedavi gördün mü?" sorusuna "Hayır. Hocaefndiye gittim. Adı Murat. "Sana cinler musallat olmuş' dedi. ilaç yazdı" diye yanıt verdi.
HIÇKIRA HIÇKIRA AĞLADI
Duruşma salonuna ilk olarak hemşire Ayşegül Terzi'yle annesi, babası ve avukatları alındı. Sonrasında duruşmaya sanık Abdullah Çakıroğlu getirildi. Çakıroğlu'nu karşısında gören Terzi hıçkıra hıçkıra ağladı. Duruşmada kimlik tespiti yapılan Abdullah Çakıroğlu 35 yaşında, bekar ve 10 yıldır özel güvenlik görevlisi olduğunu belirterek lise mezunu olduğunu söyledi. Mahkeme hakimi kimlik tespitinin ardından iddianame okundu.
KADIN AVUKATLARDAN DESTEK

Hemşire Ayşegül terzi'ye 15 kadın avukat destek veriyor. İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi, İzmir Barosu, Türkiye Barolar Birliği Kadın Hukuku Komisyonu avukatlarının da bulunduğu duruşmayı Bağımsız Ankara Milletvekili Aylin Nazlıaka da izledi. Avukatlar ve Nazlıaka davaya katılma talebinde bulundu. Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu'nun yanısıra çok sayıda izleyicinin katıldığı duruşmada çevik kuvvet ekipleri de önlem aldı.
SANIK ÇAKIROĞLU'NUN SAVUNMASI ŞOKE ETTİ
Mahkemede kendisini savunan tekmeci saldırganın sözleri şoke etti. Tekmeci saldırgan "İş yerinde hastalığım nüksetmişti. Bu da telefon kayıtlarında vardır. Ege'de Murat diye bir hocaefendiden ilaçlarımı istemiştim. Hastalığım ilk başladığında 2 sene önce ona gitmiştim. İlaç verdi, tedavi oldum. Kendime gelmiştim. Son zamanlarda ise kendi kendime konuşma hallerim artmıştı" dedi.Bunun üzerine mahkeme hakimi, "Bu hocaefendi dediğin din adamı mı" diye sordu. Sanık Çakıroğlu ise, "Evet" diye yanıt verdi. Çakıroğlu, "2 sene kimseye bulaşmadım. Sonra rahatsızlığım nüksetti. Kendi kendine konuşma, bağırma, çağırma hallerim arttı. 2-3 gün üst üste nöbete kalınca psikolojim arttı. Konuşma seanslarım arttı. Otobüsteki hadise vuku buldu" dedi.
"İSTEM DIŞI REFLEKSTE BULUNDUM"
Çakıroğlu savunmasında şunları dile getirdi: "Otobüste daha önceden tanımadığım bayanı gördüm. Oturuşu müstehcendi. Doğru oturmasını söyledim. Suratıyla 'sanane' anlamında işaret yaptı, önüme döndüm. Durumu hazmedemedim istem dışı reflekste bulundum. Yaptığımı doğru bulmuyorum. Bayanın oturuşunu da doğru bulmuyorum. Hastalık halinde istem dışı reflekste bulunuyorsun. İstem dışı oluyor ancak doğrular üzerinden gerçekleşiyor. Bu şekil oturuşunu doğru bulmadım, uyardım. Kendisi umursamadı, hiç oturuşunu düzeltmedi. Cünüp kelimesi bana aittir. Bu kelimeyi kullandım. Otobüsün içinde bir grup beni dövdü. Bayanın sözü üzerine millet galeyana gelip otobüsten attılar beni, dövdüler. Hapishanede de tartaklandım. Bu olayda sara hastalığımın etkisi büyüktü. Nüksetmişti. Saldırma eğilimim artmıştı" "CİNLER MUSALLAT OLMUŞ" Sanığın Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde 14 gün kaldığını söylemesi üzerine mahkeme hakimi, "Erenköy dışında bir yerde tedavi gördün mü" diye sordu. Sanık "Hocaya gittim" dedi. Bunun üzerine hakim, "Hoca sana ne yaptı" şeklinde soru yöneltti. Çakıroğlu ise, "Beni okudular. Cinler musallat olmuş dediler" diye yanıt verdi.
ŞEHVET DUYGULARINI KABARTIYOR
Çakıroğlu mahkemedeki ifadesinde, "Müştekinin kendisini taşıyabilecek bir giyim kuşamı olması lazımdı. Herkesin ortak yaşam alanına yakışmayacak şekilde giyim kuşamı vardı. Ortamı bozuyordu. Otobüste aile, ana baba var. Herkesin ruh dünyasını etkiliyordu. Doğruları birinci dereceden Kuran-ı Kerim'den almak zorundayız. Kadının haya perdesinin oluşması için örtüsü olması gerekiyor. Kuran-ı Kerim ve hadislerde örtünmesi gerektiği belirtilmiştir. Gayrimüslimim diyorsa kendisini taşıyabilecek giyim kuşamı olması gerekiyor. Aksi taktirde insanları suça teşvik ediyor, insanların şehvet duygularını kabartıyor. Benim olayda şehvet duygularım kabarmadı ama istem dışı bir davranışta bulundum" dedi.
:lol: :lol: :lol: :mrgreen: AYŞEGÜL HEMŞİRE DE SALONDAKİ İZLEYİCİLER DE AĞLADI
Sanığın savunmasının ardından Ayşegül Terzi'nin ifadesinin alınmasının işlemine geçildi. Davaya katılma talebi olduğunu belirten Terzi güçlükle konuşarak, "Paraya ihtiyacım vardı, kendime nöbet yazdırmıştım. Gece nöbetimi tuttum. Sabah nöbetten çıktım. Üzerimde sivil kıyafetim vardı. Otobüste boş koltukta ters bir şekilde oturdum. Sanığı hiç görmedim. Bayram sabahıydı. Telefonda müzik dinliyordum ve bayramlaşıyordum. Yüzüme biri birden tekme attı. Ne olup bittiğini anlamadım. Sonrasını hatırlamıyorum. Kendime geldiğimde hastanedeydim. Ağzından çıkan sözleri hatırlamıyorum. Elimdeki poşetleri bacağımın üzerine koydum. Bacağım kapalıydı" diyerek gözyaşlarına boğuldu. Bu sırada salondaki bazı izleyicilerin de ağladığı görüldü. Mahkeme hakimi, Terzi'nin sesinin titrediğini ve ağlamaya başladığını tutanağa geçirdi.
"TEKRAR YAPACAĞINDAN KORKUYORUM"
Terzi ifadesinde devamında, "Karakolda söylediklerim tam yazılmadı. Ardından kendi çalıştığım hastaneye gittim. Başımdan darbe aldığımı, kafamın şiştiğini söylediler. Ağzımın içinde kanamalı yaralar vardı. Canım çok yanıyordu. Sanığın hiçbir suçlamasını kabul etmiyorum. Yaptığı eylemi dine bağlamasını doğru bulmuyor ve kabul etmiyorum. Evime çok yakın oturuyor. Ben bunu bana tekrar yapabileceğini düşünüyorum. Serbest kalırsa tekrar yapacağından korkuyorum" dedi. Bu sırada Ayşegül hemşire yeniden ağladı.
OTOBÜSE BİNEMİYOR
Terzi'nin avukatı Bahar Ünlüer Öztürk duruşmada söz alarak müvekkilinin o günden beri otobüse binemediğini belirterek, psikolojisinin bozulduğunu vurguladı. Öztürk, "Sanık, müvekkilim nezdinde tüm kadınları aşağılamış, eylemiyle toplumun bir kesmini diğer kesmiyle karşı karşıya getirmeye çalışmıştır. Sanığın tutukluluk halinin devamına karar verilmesini talep ediyoruz" dedi.
BİR ANDA UÇARAK TEKME ATTI
Duruşmada tanıklar da dinlendi. Duruşmada tanık olarak dinlenilen Mahir Kır, "Birisi elleriyle omuzumdan güç alarak otobüsün üst borusuna tutundu. Bir anda uçarak kızın suratına tekme attı. Sonra tekrar zıplayarak yerine oturdu. Ben de yakını zannederek ilk başta müdahale edemedim. Sonra İkisinin arasına girdim. Şahsa dönüp niye vuruyorsun dedim. 'Bunları öldürmek, kafalarını ezip koparmak lazım. Cenabet etti otobüsü, şeytanları topladı otobüse' dedi. Otobüs şoförüne de 'otobüsü durdurma kimse inmesin' dedi" diyerek olay gününü anlattı.
HAKİM: ADALETİ BAZEN HALK SAĞLAR
Bir diğer tanık duruşma salonuna alındığında hakim tanığa doğru, "Çoğu kişinin bildiginin aksine adaleti bazen hakim savcılar da değil halk sağlar. Doğru söyleyeceğine namusun ve vicdanın üzerine yemin eder misin"dedi. "VURAN ŞAHSI AŞAĞI ATTILAR" Tanık Şaban Bıyıklı ise, "Ben otobüsün şoförüydüm. Arabanın içinde bir patırtı geldi. Ben de ne oluyor diye otobüsü sağa çektim. İndim koltuğumdan. Bana genç bir bayan yani müşteki 'Ağabey ben bu şahsı tanımıyorum' dedi. Sonra arka taraf karıştı. Vuran şahsı aşağı attı yolcular. 'Şahıs kaçtı kaptan gidelim' dediler. 3 durak sonra bacımız "Ağabey ben burda inebilir miyim' dedi ben de yoluma devam ettim. O anlık polislik, hastanelik bir talep olmadı" dedi.
"TEKME ATTI, TANIDIĞI SANDIM"
Otobüste yolcu olan ve duruşmada tanık olarak dinlenen Zafer Kır, "Sanık ağzının içinden oturduğu yerden konuşuyordu. Birden ayağa kalktı. Adımını atıp koridorlardaki demirden iki eliyle tutunup müştekinin suratına tekme attı. Tekmeden sonra ne olduğunu anlamadım. Şok oldum. Akrabası tanıdığı sandım" dedi.
HAKİM: ÖYLE OLSA NORMAL Mİ KARŞILAYACAKSIN
Bunun üzerine hakim "Yani öyle olsa normal mi karsılayacaksın" diye sordu. Tanık ise, "Yok. Belki eski eşidir diye dedim. Sanık ' Otobüsü durdurma sen işine bak. Otobüsü cenabet ettiler. Böylelerinin kafasını ezmek lazım, diye bağırdı. Ayşegül'ün yüzünde şişlik oldu. 'Ben ne yaptım ki bana vuruyor' dedi. Otobüsün kapıları açılınca sanık kaçtı. Tutmak istedik ama gitti" diye konuştu.
"VURUŞUM ORTA HALLİ, AYAKKABILARIM ESNEK"
Tanık beyanlarına karşı söz alan Çakıroğlu, "Benim vuruşum orta halli bir vuruştu. Spor ayakkabılarım esnekti. Darp raporunu abartılı buluyorum. Ben orada Genelkurmay Başkanı olduğumu söyledim. Bunu hiçbir tanık söylemedi. Hasta olduğumun en büyük delili budur. Ben şeytani bir şey olduğunu, cünüp olduğunu ve Genelkurmay Başkanı olduğumu söyledim. Başka da bir şey söylemedim" dedi
DURUŞMADA OLAY ANI GÖRÜNTÜLERİ İZLENDİ
Çakıroğlu ve Terzi'nin ardından tanıklar duruşmada olay gününü anlattı. Tanıkların beyanlarının ardından olay anına ilişkin otobüs kamerasının görüntüsü izlendi.
"KATILMA TALEPLERİNİ DOĞRU BULMUYORUM"
Davaya katılma taleplerine karşı beyanı sorulan sanık Çakıroğlu, "Ben katılma taleplerini doğru bulmuyorum" dedi. "TOPLUMU KUTUPLAŞTIRMAYA GEREK YOK" Çakıroğlu'nun avukatı ise, "Deniyor ya mini etekli olduğu için dövüldü. Müvekkilim ruh hastası, bipolar. Bu durumu kadın dernekleri görmezden gelemez. Bu durum gözardı edilerek olayı basına taşıyıp bir kampanya üzerinden toplumu kutuplaştırmaya gerek yok. Kadın derneklerinin kadın haklarını savunması bize de gurur veriyor. Kanun akıl hastalarının tutuklanamayacağını söylüyor. Bunun için Aile Bakanlığı kalkıyor açıklama yapıyor kanun teklifi verdik diyor. Bunun üzerine savcı suç vasfını değiştirip dava açıyor" dedi.
"DAVANIN KADIN HAKLARIYLA NE ALAKASI VAR" Kadın derneklerinin davaya katılma taleplerinin reddedilmesini isteyen avukat, "Bu davanın kadın haklarıyla ne alakası var. Ortada Ayşegül hanımın mağduriyeti var ama mağduriyeti giderilirken yeni bir mağduriyet doğuyor. Müvekkilim tedavisine devam edemiyor. İlaçlarını kullanamıyor. Olayın basit yaralama olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu davade adalet istiyoruz. Ayşegül Terzi'nin mağduriyeti giderilsin istiyoruz. Sadece Ayşegül Terzi değil müvekkilim de darp edildi" diye konuştu. MİLLETVEKİLİ VE BAROLARIN KATILMA TALEBİ KABUL EDİLDİ Mahkeme hakimi suçtan zarar görme ihtimaline karşı Ayşegül Terzi ve avukatlarının davaya katılma talebinin kabulüne karar verdi. İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi, Türkiye Barolar Birliği Kadın Hukuku Komisyonu, İzmir Barosu'nun, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka'nın da davaya katılma talebinin kabulüne karar verdi. Diğer katılma taleplerinin ise daha sonra değerlendirilmesine karar verildi.
TAHLİYESİNİ TALEP ETTİ
Sanık Çakıroğlu ise tahliyesini talep ederek, "Durumum da gözönüne alınarak tutuksuz yargılanmayı istiyorum" dedi.Mahkeme talepleri değerlendirmek için duruşmaya ara verdi.
9 YIL 4 AYA KADAR HAPİSLE YARGILANIYORDU 
Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, 23 yaşındaki Ayşegül Terzi'nin Maslak'ta bir özel hastanede hemşire olduğu, olay günü olan 12 Eylül tarihinde otobüse bindiği ve Çekmeköy'de mevkiinde otobüste yolcu olarak bulunan Abdullah Çakıroğlu'nun Terzi'nin yüzüne tekme atmak suretiyle yaraladığı anlatıldı. Çakıroğlu hakkında "İnanç düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme", "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama", "Kasten yaralama" ve "Hakaret" suçlarından toplamda 2 yıl 7 aydan 9 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
http://www.msn.com/tr-tr/haber/Turkiye/ ... spartanntp


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Şortlu hemşireye saldıran sanık tahliye edildi
İletiTarih: 26 Ekm 2016, 20:50 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 06 Ağu 2016, 16:01
İleti: 223
Yok artık lebron James olmuş.

Bu toplum şaşırmış. Bunlar hem hakim, hem polis, hem infazcı. Üçü bi arada..
Yeni bir akdin türedi memilekettte :lol:
Hepsi bahçelinin yüzünden bunların. Anayasa tanımazsan. Kanun tanımazsan sokaktaki niye tanısın ki?
Sokaktaki ffili duruma uydurmak lazım devleti değil mi? :lol:


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Şortlu hemşireye saldıran sanık tahliye edildi
İletiTarih: 26 Ekm 2016, 21:24 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 06 Ağu 2016, 16:01
İleti: 223
Hadi bakalım sokaktaki de bir fiili durum beklentisinde..
Onlarada referandum hakkı doğmuştur. Mini şortlu dolaşmayı yasaklamayıda, tahrik etmemeyide, insanları evlendirmeyerek nefsine zulm eden, şehvet baskısında kalmasına sebep devlet büyüklerinide referanduma götürmen gerekecek bu ffili ortamda, öyle ya devlet baba bu şahsı evlendirseydi şehvet duyguları kabarmayacaktı... :lol: :mrgreen:
Tımarhanelilerin dininin oluşturduğu filliiyat ortadadır. Bu durumda yarın katiller içinde bir ffili durum ortaya çıkacak..
Kısas isteyen insanlar hasımlarını indirecek. Ve bahçeli gene fiili durumu referanduma götürelim diyebilecek mi?

Diyemeyecek çünkü 99 depreminin katil suçluları halen hayatta ve Bahçeli iktidarında yargısı bile görülmemiştir.
Doğal afet diyip Allah' a iftira atılmıştır. Üstü örtülmüştür. Asıl sorumlu Allah denmiştir. Bu bakımdan Bahçeli nin ve diğerlerinin dinen ve Türk töresine göre katli gerçektende vaciptir. Türk töresinde yöneticinin kusurlu olması ölüm vermanıdır. Devlet hizmetinde kusur yapanın yaşam hakkı yoktur. Dinen de durum budur. Bknz; Hac faciasında Kral kamu görevlilerinin ölüm emrini infazını hükmetti.
Gerekli önlemleri almayan devlet görevlileri ölüme sebebiyet veriyorsa bunun cezası idamdır. 15 Temmuzda ölenler için gerekli önlemleri almayanlarda bu kabilde değerlendirilebilir.

Heh şimdi elinde ip gezen bu zat ne diyecek acaba? Nasıl kurtaracak kelleyi?
İmarı veren, usulsüz ruhsat veren kamu ve müatit katillerin katli vacip olmuşmudur?
Bu fiili ortamda? Ne der siniz ey cemaati müslimin? Ey Yüce Kral Müslüman halifesi Kral Abdullah?

Hükmü sen ver!. Senden gayrı Müslüman göremiyorum ben bu dünyada. Prense idam hükmü veren halifedir.
Kabe nin sahibi, Arap hükümdarı dururken siz kim oluyorsunuz da?

İslam dini adına kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz? İnandığınızı iddia ettiğiniz dinin 'İ' sinden bi haber ve kısasa karşı iken? Hem müslümansınız hem kısas sevmiyorsunuz?

Din uydurmanın cezasıda ölümdür ha.. Akıllı olun bence..

Hepimizin kelleyi vururlar. Kızdın küfrettin(Ben mesela kızınca ne dediğimi bilmiyorum. Ağzımdan çıkanı kulağım duymaz.. Kazara ettin küfür.) gitti kelle.. Şaka değil Türk berberi Arabistanda zor kurtardı. Eski ReisicumhurGül.. Bu dini siz çocuk oyuncağımı sandınız? Şaklabanlığın lüzumu yok.

Ne gerçek tesettür bilir/iz/siniz. Ne başka fıkıh kaidesi...Bırak Şortu pardesü ile gezdirmez seni bu din sokakta. Siz neyin kafasındasınız?
Cilbab ne sen bilirmisin? Bilmezsin. Türban diye bir şey türetir bidat çıkarırsın. Al sana bir kelle vurulma sebebi daha..

Gitti devehörgücütürban kafalarda..

Ee kelle meelle kalmadı. Durum bu. 80 milyon nüfusta 100 bin nüfus kalırsa iyi. Bu kadar çok kelleyi kim vuracak al sana bir kaos ortamı daha!.

Hoşgörü dinidir. Öyle hoşgörür ki şaşar kalırsınız... Kafanızda kelle kalırsa tabi.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Şortlu hemşireye saldıran sanık tahliye edildi
İletiTarih: 27 Ekm 2016, 11:51 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 11 Ağu 2008, 01:53
İleti: 104
Hadi oradan pzvnk

Sokakta cinselliğini teşhir edip sapıklık yaparak erkekleri kışkırtmanın da bir cezası olmalı değil mi?
Antika fetö yine kıvrım kıvrım kıvırıyorsun maşşallah.

Hem işine geldi mi şeriata göre kısas istiyorsun hem de işine geldi mi şortlu kadına tekme atanı eleştiriyorsun. Senin şerefin iki paralık bile etmez. Kadınlarını sokakta fahişeler gibi giydirip sonra da dikizleyen senin gibi kaç solcu var bu memlekette biliyormusun?

Diz üstü şort giymek florida da yasak!! Bikini ile plaj dışına çıkmak kanunen yasak. Bunları da yazalım ki kıvırttığın tam belli olsun.

Başörtülü bacıları sadece kıyafetinden dolayı yerlerlde sürükleyenleri kimse tutuklayıp mahkeme karşısına bile çıkarmadı ama. Onları yapanların kim olduğunu millete unutturup kayıtları yok ettiler Bunları da yaz.

Hssstr oradan antika fetö

Normal olan şey kadınların cinsel çekiciliğinin erkekleri kışkırtması nedeniyle gizli kalmasıdır.
Anormal olanı ise kadınların bunu gizlemesinden rahatsız olmaktır. Kadınlarını sokakta edepsizce gezerken görmekten zev alan sapık bir solcu kitle var memlekette. Sonra da bekar arkadaşlarını evlerine misafir etmezler , prensip meselesi diyerekten. Ulan gavat senin karını kızını sokakta bin kişi aklından geçirmiş hiç mi rahatsız olmazsın. Bre şeref yoksunu!! Rusyaya git ama Youtube videoları ile değil gerçekten git rusyaya .. Orada fahişeler bile senin kızlarının giydiği kıyafeti giymekten haya ederler. Kadınların edep yerlerini görmek zorunda değil hiç kimse.

Kadınların tesettürle dolaşmasına bile tahammül edemeyip hoşgörü gösteremeyen sapık bir yığınsınız siz. Sonra da erkekleri tahrik eden sapık bir kadının haklarını mı savunuyorsun, buna mı hoşgörü gösterelim. Seni bacaksız bırakan mütayite de hoşgörü gösteriyor bu sistem. Hadi işine yürü.. Pardon...

Sokakta kadınları bile kapalı görmekten rahatsız olacak kadar cinsel sorunları olan sapık abazan bir kitlesiniz. Sokakta orasını burasını gösterip dolaşmadan rahat edemeyen sapık abazan bir kadın kitleye matufsunuz elbette.

Ateşiniz başınıza vurmuş belli size pervane gönderiyorum , çıplak bir pervane ona göre .. Size üfleyince aklınıza başka şeyler gelmesin ha..

Resim

_________________
DÜŞÜNMÜYORUM , O HALDE SOLCUYUM
YÖNETİCİ

Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
viewtopic.php?f=6&t=1

Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
viewtopic.php?f=6&t=14739

Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Şortlu hemşireye saldıran sanık tahliye edildi
İletiTarih: 27 Ekm 2016, 14:30 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 06 Ağu 2016, 16:01
İleti: 223
Cepni_61 yazdı:
Hem işine geldi mi şeriata göre kısas istiyorsun hem de işine geldi mi şortlu kadına tekme atanı eleştiriyorsun.


@ipekçikerimcandonkişot, konuşmuş gene :lol:

Neyse buraya cevap verilmesi lazım.

İşime gelince kel alaka.. ikincisi tekme cezası nerenden uydurdun? :lol: bunumu öğrettiniz o dindaryandaşınıza... :mrgreen: Yok o değil de Bakırköy de tedavi görmüş, kendi kendine işyerinde bile konuşmuş birisinin nasıl güvenlik görevlisi olma sertifası var? :mrgreen: Battıça batarsın cevap verecem diye böyle...
Bunu üfleyen hoca da cüppeli gibi desene, marsda ne var ne yok bilir. Ama 40 yıllık Fethullah ın ne olduğundan haberi yoktur.. Ve halen yeni bombalar patlatmaya devam etmektedir. İbni sina, Farabi gibi dünyaya nam salmış isimlere dil uzatmaktadır. Bilim adamlarına dil uzatmaktadır. İbni siba kafir olsa ne? Müslüman olsa ne? Sen eserine bak.
Ondan sonra bunu dinleyen dindar nesil uçan tekme şow yapmaya kalkacak..

Şimdi Arabistana veya daha öncesi 1400 sene öncesine gittiğin zaman sen istemesende kısas uygularlar. Nüfus kağıdlarına İslam yazarken kime sordunuz? Bebeklere mi? Sözleşmenin geçerli olabilmesi için o şartların bütün hepsini tek tek müzakere edilip karşılıklı borç altına girilmekle sahih olur. Sen sözleşmenin en önemli edimini yerine getirmeden karşı tarafdan Müslümanlık bekliyemezsin. Ahmak! Fatih bir rum la mahkemeleştiğinde kısasa değilde başka bir şeyemi hükmetti kadı? Yok sen yarım Müslümansın. Yok sen dinsizisin. Yok sen Müslüman bile sayılmazsın, sen başka dindensin. Sen padişahla nasıl mahkemeleşirsin mi dedi kadı? Ne zırvaladın gene??
Benim işime gelme/gelememe diye bir durum kafadan batıl. Sende temelreis gibi boş boş yanlış bilgi ile konuşup duruyorsun.
Yanındaki danışmanları değiştirmen lazım. Reizl rüsva oluyorsun.. diplomalı doktoralı eşeklerle :lol: :lol:

Padiahın etrafında sanırım bi para eder adam şu yeni damat. Çocuk hayat kurtarıyor. İHA üretiyor.

Gerisi çöp, zerzavat... :lol:

Müslüman olduğunu iddia edenden kısas istenir. Yok eğer evrensel hukuk normlarına göre hukuk doktirinine göre istemde bulun diyorsanda. O müssesede de zarar tanzimi var.

Amerikan hukukunda mesela gene eyaletlerde kısas/idam var. Siz Avrupa hukuku kullandığınıza göre. Hapis ve tazminat yükümlüsü olursunuz. 'Devletin kusursuz sorumluluk' ilkesi diye bir şey duymadın sen heral. Hani şu Ömerin dağdaki koyun meselesi senin anlıyacağın dilden. Benim zararım dağ başında falan değil. Bizzat ıslak imzalı ölüme sebebiyet verenler silsilesi. Onunlada kalmayıp.. BANA ve aynı durumdakilere YAPILAN HİBE MİLYARLARI çalmak. Susta battıkça batma istersen.. Daha dün rezil rüsva olmuşsunuz gene hukuk dersinde elin yabancı memleketinde.
E burada işine gelmeyen biri var ise oda siz olmalısınız. Ne roma hukukuna geliyon? Ne islam hukukuna?

Ne emmeye, ne göömeye geliyor.
Kıvırıp duruyorsunuz..

Zorla kaşındın, kaşıdık bak sabrında bi sınırı var demi.. :lol: Kerimcan muhafesetkar.donkişot değil mi ama?

Yeter da saray soytarısıkerimcan.. Yeter.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Şortlu hemşireye saldıran sanık tahliye edildi
İletiTarih: 28 Ekm 2016, 12:32 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 11 Ağu 2008, 01:53
İleti: 104
Antika Fetö ve arkadaşları , kafaları iyi edip edip bu foruma saldırıyorlar. Yanlış yere yazıyorsun antika fetö , o işin yeri burası değil , ayıp ayıp..

Resim

_________________
DÜŞÜNMÜYORUM , O HALDE SOLCUYUM
YÖNETİCİ

Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
viewtopic.php?f=6&t=1

Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
viewtopic.php?f=6&t=14739

Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Şortlu hemşireye saldıran sanık tahliye edildi
İletiTarih: 04 Kas 2016, 15:37 
Yeni Üye

Kayıt: 04 Kas 2016, 15:21
İleti: 30
Sizin özgürlük anlayışınız ile benim özgürlük anlayışım aynı olmak zorunda mı?
Bağımsız özgür birey başkalarına zararı dokunmadıkça özgürse özgürdür.
Kişinin kılık kıyafetine varana kadar karışılması özgürlükse siz yalan söylüyorsunuz.(sivil hayattan bahsediyorum)
Yok ben yanlış düşünüyorsam özgürlüğün tanımını yanlış yapıyorsam yalancı benim.

Burada iki doğru olmadığına göre birimiz yalancı.

Ayrıca din ve devlet işlerini birleştiren kim? Diyaneti kuran kim?
Bu kadar çelişki olmaz. Bireyin özgürlüğünü kısıtlayan her yaratılmış ilahcılık oynuyordur.

Adalet sunmayan bu mahkeme görünümlü yapıları kuran kim?

Geçmiş beni bağlamaz. Ben bugüne bakarım. Bugün bu ülkede bireysel hak hukuk yok ise bunun sorumlusu buu ve bundan önceki bütün hükümetler ve destekçileridir.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Şortlu hemşireye saldıran sanık tahliye edildi
İletiTarih: 04 Kas 2016, 18:34 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 06 Ağu 2016, 16:01
İleti: 223
kafirimam yazdı:
Sizin özgürlük anlayışınız ile benim özgürlük anlayışım aynı olmak zorunda mı?
Bağımsız özgür birey başkalarına zararı dokunmadıkça özgürse özgürdür.
Kişinin kılık kıyafetine varana kadar karışılması özgürlükse siz yalan söylüyorsunuz.(sivil hayattan bahsediyorum)
Yok ben yanlış düşünüyorsam özgürlüğün tanımını yanlış yapıyorsam yalancı benim.

Burada iki doğru olmadığına göre birimiz yalancı.

Ayrıca din ve devlet işlerini birleştiren kim? Diyaneti kuran kim?
Bu kadar çelişki olmaz. Bireyin özgürlüğünü kısıtlayan her yaratılmış ilahcılık oynuyordur.

Adalet sunmayan bu mahkeme görünümlü yapıları kuran kim?

Geçmiş beni bağlamaz. Ben bugüne bakarım. Bugün bu ülkede bireysel hak hukuk yok ise bunun sorumlusu buu ve bundan önceki bütün hükümetler ve destekçileridir.


çalıntı,
E ne diyorsun bu çalıntı yaz hakkında?
Yalan bir husus var mı yani? Bilinçsizce bende sandığa gittiğim için, eğer hükümeti belirlemiş isem bende destecisi olmuş oluyorum. Günahta ortakmıyız değilmiyiz onu açıklamama hürriyetimi kullanıyorum.
@kafirimam,
:'namaz ve zekat size farz kılındı' ayetini söylese. Ayeti bu 2008-16 diğer rakip olamayan forum sahibi zanlısı üyelikli kefire nin söylemesi ile değiştimi? Değişmedi

Zamanında 'F' virüsü kapmak böyle bir şey işte.. O yüzden üzülüyorum size..


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Şortlu hemşireye saldıran sanık tahliye edildi
İletiTarih: 04 Kas 2016, 19:14 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 06 Ağu 2016, 16:01
İleti: 223
Truva taktiği maalesef ki yunan taktiği. Amerikalıların Türkiye yi ele geçirme planı yok sanırım.
Zaten bir nevi gönüllü köle sömürgeyiz. EskiSizler, FETO sempatizanları, Hocaefendibocaefendi toz kondurmayıcıları bir halt yediniz Amerikadan tam destek almadan kalkışma yaptınız. Başarısız oldunuz.
Şimdi elinizdeki gücden saltanattanda oldunuz. Oysa gözünüz doysa(Bunca makam, mevki, parsel, parsele rağmen), Tayyip beyle gül gibi geçinir giderdiniz.

Tayyip Bey, de nasılsa bunlar alınları secdeli bunlara devlet emanet etmeyeceğimde kime edeceğim rahatlığında verdi de verdi. Sonra sı hüsran. Bilmezdiki, bunlar şantaj için insanların kasetlerini biriktirir. Hatalrı varsa o an müdahale etmez.(Bugün benim aıplarımı kayda alan seninkinide alır. İt den dost olmaz) Şantaj aracı olarak bu ayıtları tutar. Bu kayıtlara güvenerek devlete çökecem planı ders tepti. Sokaktaki vatandaşın itibarını bu yöntemle yerle bir edersiniz. Adın çıktıysa 9 a inmez 8 emisali. Ama ne hikmetse bu taktik, gücü, parası olana yemiyor demek ki :lol: Gücünü kaybedince kimse bakmaz yüzüne.. Tıpkı içerdeki şimdi bir sürü Fetoş müridleri gibi, sattılar terörsit damgası yiyince hemen şeyhoşkainatimoşlarını.. Bizi kandırdı diye ağlayıp duruyorlar şimdi..


Bir hesap hatası 40 senelik Kemalistci paralel devleti FETO para lel devleti yapma çabasına nokta koydu.
Sayenizde Tayyip Erdoğan, Saddam , Kaddafi, Esed olmaya doğru yanındaki poh pohculari kraldan çok kralcılar sayesinde uçar adım ilerliyor.
Vatandaşına Kaddafi gibi olanaklar verebilecek ise mesele yok. Türk halkı monorjik liderlerle sorun yaşamaz. ama yok bir şekilde toplum refahı ve sosyal adaleti sağlıyamaz ise.. Maalesef ileriki safhalarda, akıbet yukarıdaki liderlerin sonlarından farklı olmaz... :|

Problem işte buradadır. Yoksa koltuklarda, koltukta kimin oturduğunu bir önemi yoktur.

Bu dünya kimseye kalmaz. 'Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz'


Sayfa başı
 Profile bak  
 
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 9 ileti ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.